Mysoft e-Ticaret Pazaryeri Entegrasyonu hızlı ve pratik,kullanımı kolay,ücretsiz

Mysoft e-Ticaret Pazaryeri Entegrasyonu

Mysoft e-Ticaret Pazaryeri Entegrasyonu nedir?

Mysoft e-Ticaret Pazaryeri Entegrasyonu Mysoft Portal hesabınız ile pazaryerlerindeki mağazalarınızı entegre ederek, yapılan satışların faturalarının stok ve cari bilgileriyle otomatik oluşmasını ve toplu olarak faturalandırılmasını sağlar.

Mysoft e-Ticaret Pazaryeri Entegrasyonu ile farklı pazaryerlerinde satışını yaptığınız ürünler ile ilgili sipariş, sevk ve faturalandırma süreçlerini tek bir panelden yönetebilirsiniz.

Mysoft e-Ticaret Pazaryeri Entegrasyonunun Avantajları

Ücretsiz Mysoft e-Ticaret Pazaryeri Entegrasyonuna geçin, iş gücünüzü üretime harcayın

Tek Arayüzde Takip

Tek Arayüzde Takip

Farklı pazaryerlerinde yer alan mağazalarınızdan yaptığınız satışlarınızın tamamını tek bir ekrandan görüntüleyebilir ve ve işlerinizi tek ekrandan yönetebilirsiniz.

Ücretsiz Kullanım

Ücretsiz Kullanım

Mysoft Portal içerisinden entegrasyon yapılan tüm e-Ticaret Pazaryerleri'ne erişebilir ve ücretsiz olarak uygulamayı kullanabilirsiniz.

Taslak Olarak Kaydedin

Taslak Olarak Kaydedin

Mysoft Portal'a çektiğiniz siparişlerinizi faturalandırarak ve irsaliyelerini düzenleyerek taslak olarak kaydedebilirsiniz.

Filtreleme Özelliği

Filtreleme Özelliği

Siparişlerinizi çeşitli filtreler kullanarak tüm kolonlara göre listeleyebilir, istediğiniz siparişe saniyeler içinde erişebilirsiniz.

Hızlı ve Kolay Entegrasyon

Hızlı ve Kolay Entegrasyon

Pazaryerlerindeki mağazalarınızın entegrasyonlarını hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Otomatik Faturalandırma

Otomatik Faturalandırma

Satışlarınızı otomatik olarak faturalandırabilirsiniz. Faturalarınızı müşterilerinize isterseniz e-posta ile iletebilir, ya da yazıcıdan çıktı alabilirsiniz.

7/24 Hızlı ve Tam Destek

7/24 Hızlı ve Tam Destek

İhtiyacınız olduğunda, beklemeden uzman ekiplerimizden 7/24 ücretsiz destek alabilirsiniz.

Her Yerden Erişim

Her Yerden Erişim

İsterseniz cep telefonunuzdan isterseniz bilgisayarınızdan farklı pazaryerlerindeki mağazalarınızın satışlarını görüntüleyebilirsiniz.

Maliyet Avantajı

Maliyet Avantajı

Fatura başına maliyetlerinizi minimum seviyeye düşürerek otomatik arşivleyebilirsiniz.

Entegre Olduğumuz Pazaryerleri

Trendyol
Hepsiburada
n11
Çiçeksepeti
Softtr
Butiksistem

Sık Sorulan Sorular

e-Ticaret Pazaryeri Entegrasyonu Nedir?

  • e-Ticaret Pazaryeri Entegrasyonu birbirinden farklı pazaryerleri üzerinden satış yapmak isteyenler için tek panel üzerinden kullanım imkanı sağlayan bir hizmettir. e-Ticaret Pazaryeri Entegrasyonu; pazaryerlerindeki siparişlerinizi, kullandığınız diğer uygulamalara aktarma görevini yerine getirir ve bu sistemlerin güncel veri akışını korumasına olanak tanır. Mysoft e-Ticaret Pazaryeri Entegrasyonu, iş gücü verimliliğini artırırken, online satışların muhasebeleştirilmesindeki iş yükünüde ortadan kaldırır.

e-Ticaret Pazaryeri Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

  • Pazaryerleri özelinde değişen API bilgileri ile entegrasyon tanımlama işlemleri yapılır. İstenilen bilgiler ilgili pazaryerindeki firma satıcı panelinden alınması gereken bilgilerdir. Pazaryeri entegrasyonunu tamamlamak için sadece pazaryerindeki API bilgilerinizi Mysoft Portalına girmeniz yeterlidir.

Sipariş Bilgileri Üzerinde Değişiklik Yapabilir Miyim?

  • Evet, Mysoft Portal üzerinde pazaryerlerinden çekilen siparişlerde değişiklik ve güncellemeler yapılabilmektedir.

Entegrasyon İşlemim Ne Kadar Sürer?

  • Mysoft e-Ticaret Pazaryeri Entegrasyonu işlemleri sadece birkaç dakika uzunluğundadır. Alanında uzman destek ekibi ile 7/24 entegrasyon işlemleri yapılabilmektedir.

Tüm Siparişlerimi Mysoft Panelimde Görebilir Miyim?

  • Evet, Mysoft e-Ticaret Pazaryeri Entegrasyonu ile entegrasyon işlemleri tamamlanan tüm pazaryerlerindeki siparişlerinizi Mysoft Portal üzerinde görüntüleyebilir ve süreçlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

e-Ticaret Pazaryeri Entegrasyonu İçin Neden Mysoft'u Seçmeliyim?

  • Çünkü Mysoft hızlı ve akılcı çözümleri, alanında uzman ekibi ve inovatif yapısı ile e-Ticaret Pazaryeri Entegrasyonunda da sektörde hizmet veren öncü bir firmadır.

Hangi Pazaryerleri İle Entegre Olabilirim?

  • Mysoft e-Ticaret Pazaryeri Entegrasyonu ile Trendyol, HepsiBurada, N11, Çiçeksepeti, Softtr ve ButikSistem pazaryerine entegrasyon sağlanabilmektedir. Mysoft dinamik ve alanında uzaman ekibi ile e-Ticaret Pazaryeri Entegrasyonu hizmetinde kendini geliştirmeye akılcı çözümler üretmeye devam etmektedir.

Siparişlerimi Toplu Faturaya Çevirebilir Miyim?

  • Evet, siparişlerinizin tümünü aynı anda faturalandırabilir, irsaliyeler oluşturabilir, yazdırabilir ve PDF olarak indirebilirsiniz.

API Bağlantısı Nedir?

  • API, iki uygulamanın birbiriyle haberleşmesine olanak tanıyan bir aracıdır. Uygulamalar arasında verilerin aktarılmasını sağlar.

Hemen kullanmaya başlayın!

Uzman ekiplerimizle her türlü sorularınızı 7/24 cevaplamaya hazırız.

Telefon

E-posta

KVKK ve ETK bilgilendirme metinleri tarafınıza İYS üzerinden otomatik olarak gönderilecektir.

Lütfen Adınızı ve Soyadınızı yazınız..
Lütfen geçerli bir telefon numarası yazınız..
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazınız..
Portal Giriş
whatsapp icon WhatsApp